مصاحبه با نازنین شادپی در استارت‌آپ ویکند Modotech

مصاحبه با نازنین شادپی در استارت‌آپ ویکند Modotech
مصاحبه با نازنین شادپی در استارت‌آپ ویکند Modotech

نازنین شادپی، روزنامه‌نگار، منتقد موزیک و فیلم و مشاوره رسانه‌ای برخی ارگان‌ها که به عنوان مدیریت ستاد خبری در این استارت‌آپ‌ویکند حضور داشت، درباره‌ی استقبال شرکت‌کنندگان و رسانه‌ها توضیح داد: با توجه به اینکه این برنامه دومین بار است برگزار می‌شود و ما معمولا عادت داریم این برنامه‌ها را در یک جای مخصوص مثل جشنواره‌ی فیلم فجر که همیشه در برج میلاد برگزار می‌شود ببینیم، این بار در این رویداد شرکت‌کنندگان بیشتری حضور داشتند و رسانه‌ها نیز بیشتر فعال بودند.

ما می‌خواهیم که استارت‌آپ‌ویکند مدوتک، همیشه در هتل اسپینانس پالاس برگزار شود چرا که این روند باعث شکل‌گیری نظم خاصی خواهد شد. به طور کلی با توجه به نوپا بودن این برنامه و  اینکه در هتل برگزار شده بود، استقبال بسیار عالی بود.  این استقبال که در نهایت منجر به کارآفرینی و مقدمه ای بر شروع یک استارت آپ خواهد شد، کاملا در راستای اقتصاد مقاومتی (تولید و اشتغال) طبق گفته‌های مقام معظم رهبری‌ بود.

وی در خصوص استقبال رسانه‌ها از استارت‌آپ ویکند مدوتک اضافه کرد: استقبال رسانه‌ها عالی بود و خبرنگاران از هرجا که دعوت شده بودند حضور پیدا کردند و در حوزه‌ی مد، پوشاک و اقتصاد پوشش خبری خوبی صورت گرفت. می توانم بگویم که از لحاظ رسانه‌‌ای در این برنامه اتفاقات خوبی رخ داد.

خانم نازنین شادپی همچنین در خصوص علت برگزاری این برنامه‌ها در محل‌های خاص و لوکس توضیح داد که حضور برندهای خوب و مطرح و حامی شدن آنها نیاز به جایی مناسب و در خور برند دارد، که هتل اسپیناس پالاس این ویژگی را داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید علاقه‌مند باشید مطالعه کنید