مصاحبه با مهیار ویلیانی در استارت‌آپ ویکند Modotech

مهیار ویلیانی
مهیار ویلیانی

مهیار ویلیانی مدیر اجرایی شرکت ایده پردازان خلاق آرتاماز که از سال ۸۸ با خبرگزاری مد و پوشاک (تنها خبرگزاری دارای مجوز از وزارت ارشاد و مطبوعات در حوزه مد) فعالیت خود را آغاز کرده است، دومین تجربه‌ی برگزاری استارت‌آپ ویکند مدوتک را دارد. وی درباره‌ی نتایج این رویداد توضیح داد: این دوره از لحاظ بازخورد خبری بسیار خوب بوده و سال گذشته سه تیم برتر توانستند شتاب‌دهنده پیدا کنند و فعالیت خود را پیش ببرند.

مهیار ویلیانی در خصوص چالش این استارت‌آپ ها اضافه کرد: اکثر افراد ایده‌های تکنولوژی محور دارند، و ایده‌های فشن بین آنها کمتر دیده می‌شود و این تکنولوژی محوری سبب کمرنگ شدن مد وفشن می‌شود. ما بیشتر دوست داریم بچه‌ها فشن را درک کنند، مشکلات فشن را بشناسند و ایده‌هایی در حوزه‌ی فشن بدهند. نیاز اصلی این استارت‌آپ که ترکیبی از نیاز شناسی بازار مد و فشن و استفاده از اپلیکیشن و وب‌سابت صرفا به عنوان یک ابزار جدید است، چیزی‌ست که کمتر بین گروه‌ها دیده می‌شود.

در ادامه وی در خصوص مسئله‌ی حمایت از این برنامه توضیح داد: ما دو حامی داشتیم، یکی هتل اسپیانس پالاس و دیگری رنو فرانسه و متاسفانه شاهد این هستیم که حامیان مد و پوشاک هم خارجی هستند. نمی‌دانم چرا حامیان ایرانی از این مسئله استقبال نمی‌کنند و آن را صرفا یک رویداد دانشجویی‌ تلقی می‌کنند. در صورتی که مد و فشن نمی‌تواند یک رویداد دانشجویی باشد چرا که حتما باید با حس لوکس بودن همراه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید علاقه‌مند باشید مطالعه کنید