مصاحبه با امیررضا محمدی در در استارت‌آپ ویکند Modotech

امیررضا محمدی
امیررضا محمدی

امیررضا محمدی از برگزارکنندگان تیم مدیریت مدوتک که به عنوان منتور در این رویداد حضور داشت در خصوص مفهوم ابتدایی استارت‌آپ توضیح داد: استارت‌آپ مفهومی بسیار فراتر از یک اپلیکیشن موبایل یا یک وب‌سایت است، در حقیقت استارت‌آپ یعنی من یک داده هستم که به دنبال یک مدل درآمدی هستم با وجود تعریف های بزرگ و خوب از آدم های بزرگ این بهترین و کاملترین تعریف می تواند باشد.


مقاله مرتبط: استارت آپ (Startup) چیست؟


وی به عنوان یک منتور در خصوص استارت‌آپ ویکند و استارت‌آپ‌ویکند مدوتک توضیح داد: استارت‌آپ ویکند یک رویداد ۵۴ ساعته است که Developerها، Designerها و برنامه نویسان دور هم جمع می‌شوند و ایده‌ی خود را ارائه می‌دهند و با کمک منتورهای حاضر در مجموعه، یک MVP یا یک محصول قابل ارائه در روز جمعه معرفی‌ می‌کنند. استارت‌آپ ویکند مدوتک برخواسته از فعالین حوزه مد و آی‌تی است و در این استارت‌آپ افراد ایده‌های خود را مطرح می‌کنند و با کمک مربی‌ها درحال آماده‌سازی ایده‌ی خود هستند، تا بتوانند روز جمعه (روز پایانی) یک ارائه‌ی خوب در مقابل داوران داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید علاقه‌مند باشید مطالعه کنید
بوم مدل کسب و کار Apple iTunes
ادامه مقاله

بوم مدل کسب و کار Apple iTunes

راهنمای مطالعه Customer Segments (بخش مشتریان)Relationships (ارتباط با مشتریان)Channels (کانال توزیع)Value Propostion (ارزش پیشنهادی)Key Activities (فعالیت‌های اصلی)Key Resources…