استارت آپ

مصاحبه با مهیار ویلیانی در استارت‌آپ ویکند Modotech

مهیار ویلیانی

مهیار ویلیانی مدیر اجرایی شرکت ایده پردازان خلاق آرتاماز که از سال 88 با خبرگزاری مد و پوشاک (تنها خبرگزاری دارای مجوز از وزارت ارشاد و مطبوعات در حوزه مد) فعالیت خود را آغاز کرده است، دومین تجربه‌ی برگزاری استارت‌آپ ویکند مدوتک را دارد. وی درباره‌ی نتایج این رویداد توضیح داد: این دوره از لحاظ بازخورد خبری بسیار خوب بوده و سال گذشته سه تیم برتر توانستند شتاب‌دهنده پیدا کنند و فعالیت خود را پیش ببرند.

مهیار ویلیانی در خصوص چالش این استارت‌آپ ها اضافه کرد: اکثر افراد ایده‌های تکنولوژی محور دارند، و ایده‌های فشن بین آنها کمتر دیده می‌شود و این تکنولوژی محوری سبب کمرنگ شدن مد وفشن می‌شود. ما بیشتر دوست داریم بچه‌ها فشن را درک کنند، مشکلات فشن را بشناسند و ایده‌هایی در حوزه‌ی فشن بدهند. نیاز اصلی این استارت‌آپ که ترکیبی از نیاز شناسی بازار مد و فشن و استفاده از اپلیکیشن و وب‌سابت صرفا به عنوان یک ابزار جدید است، چیزی‌ست که کمتر بین گروه‌ها دیده می‌شود.

در ادامه وی در خصوص مسئله‌ی حمایت از این برنامه توضیح داد: ما دو حامی داشتیم، یکی هتل اسپیانس پالاس و دیگری رنو فرانسه و متاسفانه شاهد این هستیم که حامیان مد و پوشاک هم خارجی هستند. نمی‌دانم چرا حامیان ایرانی از این مسئله استقبال نمی‌کنند و آن را صرفا یک رویداد دانشجویی‌ تلقی می‌کنند. در صورتی که مد و فشن نمی‌تواند یک رویداد دانشجویی باشد چرا که حتما باید با حس لوکس بودن همراه باشد.

10 out of 10
مقاله قبلیمقاله بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

به Modir.tv در گوگل امتیاز دهید:)